LKS Grom Różaniec zdobywcą Pucharu Starosty Biłgorajskiego

W rozegranym dnia 9 sierpnia 2015 r. w Różańcu miejscowyLKSGrompokonał SP Victoria Łukowa Chmielek 4:1 (0:0), zdobywając tym samymPuchar Starosty Biłgorajskiego.Nagrody w postaci sprzętu sportowego dla obu zespołów ufundował Powiat Biłgorajski na czele ze Starostą Biłgorajskim Marianem Tokarskim. Nagrody wręczałStarosta Biłgorajski Marian Tokarski.Serdeczne podziękowania należą się Zarządowi LKS Grom Różaniec zPanem Prezesem Robertem Kupczakiemna czele za bardzo dobrą organizacją Finału Pucharu Starosty Biłgorajskiego.

LKS Grom Różaniec-SP Victoria Łukowa Chmielek 4:1 (0:0)

Bramki:

LKS Grom Różaniec:Rak Jarosław: 53', 62', 69'; Grelak Marek 81'.SP Victoria Łukowa Chmielek:Stelmach Tomasz: 59'.

Składy:

LKS Grom Różaniec:Markowicz Wojciech(br.), Grelak Marek, Mazur Łukasz, Piętak Mateusz, Poliwka Mirosław (70' Kapuśniak Paweł), Żybura Maciej (55' Malinger Krzysztof), Kaproń Kamil, Larwa Piotr (kpt.), Grasza Jakub (46' Kusiak Arkadiusz), Rak Jarosław, Kwiatkowski Arkadiusz (86' Łogin Michał).Trener:Bogdan Antolak.Kierownik drużyny:Mateusz Podgórski.Prezes:Robert Kupczak.

SP Victoria Łukowa Chmielek:Monastyrski Miłosz (br.), Jonak Grzegorz, Późniak Mateusz, Stelmach Tomasz (kpt.), Klecha Robert, Karólak Karol, Robak Łukasz, Szostak Krystian, Staroń Mateusz, Kurzyna Paweł, Dołęski Patryk. Trener:Marek Hyz.Kierownik drużyny:Jarosław Kurowski.Prezes:Janusz Kozyra.

żółte kartki: Grom:Żybura Maciej 51', Mazur Łukasz 79'.Victoria:Szostak Krystian 66', Robak Łukasz 77', Karólak Karol 83'.

Sędziowie:Andrzej Góra, Tobiasz Bakoń, Andrzej Swacha.

źródło: zozpn.pl