Grom - Olimpia 5:0(3:0)

Bardzo dobrze zaprezentowała się nasza drużyna w inauguracji ligi na własnym ternie. Po dość jednostronnym widowisku Grom pewnie i bez jakichkolwiek problemów pokonał bardzo dobrze spisującą się wiosną Olimpię Miączyn. Na wyrazy uznania zasłużyła cała drużyna , a w szczególności najmłodszy zawodnik Kamil Kaproń, strzelec dwóch bramek i motor napędowy akcji ofensywnych. Brawo! Radość ze zwycięstwa przyćmiła bardzo smutna wiadomość z podkarpacia. W wypadku drogowym zginęło czterech piłkarzy trzecioligowej Wólczanki Wólka Pełkińska, niech spoczywają w pokoju...

Skład: Markowicz - Kaproń Krzysztof (75' Kapuśniak), Mazur, Piętak, Grelak (83' Jędruchów), Paluch, Kaproń Kamil, Wróbel Patryk, Larwa, Rak (79' Gawroński), Kusiak Arkadiusz( 81' Wróbel Krzysztof)

Bramki: Kaproń Kamil 10', 36', Rak 15', Kusiak Arkadiusz 58', 73'