Sparing z Sokołem Zwierzyniec
     W kolejnym sparingu, tym razem rozgrywanym na naturalnej nawierzchni nasza drużyna przegrała            w Zwierzyńcu z miejscowym Sokołem 1:0. Jeżeli chodzi o samą grę to mimo bardzo trudnych warunków Grom potrafił stworzyć kilka ciekawych akcji, po których powinny paść bramki! Martwi natomiast skuteczność, to już ( wliczając dwa ostatnie mecze ligowe) czwarty mecz bez strzelonej bramki. Kolejny problem to kontuzje, a wręcz istna plaga kontuzji! Miejmy nadzieję, że w tym tygodniu do drużyny dołączą kolejni zawodnicy, którzy zmagają się z drobnymi urazami. Następny sparing z Igrosem.Termin i miejsce      do ustalenia.
Sokół Zwierzyniec : Grom Różaniec 1:0 (1:0)
Grom: Mazurek Łukasz, Grelak Marek, zawodnik testowany, Grasza Damian , Żybura Maciej, Poliwka Mirosław, Kaproń Kamil, Wojtowicz Rafał, Kapuśniak Paweł, Grasza Jakub , Kusiak Arkadiusz , po przerwie zagrali również: Malinger Krzysztof , Jędruchow Radosław , Kuczyński Patryk , Grasza Przemysław, Gleń Marek, Kaproń Marcin.