Grom wznowił treningi

Po niespełna dwumiesięcznej przerwie nasi zawodnicy wrócili do zajęć. Na pierwszym wtorkowym treningu stawiło się 16 zawodników. Po omówieniu kwestii organizacyjnych trener przeprowadził test wydolnościowy, w którym najlepiej wypadli K. Kaproń , A. Kusiak i R.Wojtowicz. Pierwsze zajęcia zakończyły się gierką. Następny trening w czwartek. Jeżeli warunki atmosferyczne pozwolą to w piątek drużyna wyjdzie już na boisko. Pierwszy sparing 06.02 , rywal wymagający i wszystkim dobrze znany Roztocze Szczebrzeszyn. Do pierwszego sparingu naszych zawodników czeka jednak dużo ciężkiej pracy. Cieszy podejście drużyny do swoich obowiązków, już po pierwszym treningu widać, że jest zapał do pracy. Miejmy nadzieję, że okres przygotowawczy odbędzie się bez zakłóceń i kontuzji a drużyna świetnie przygotowana pojedzie w pierwszej wiosennej kolejce na trudny teren do Tyszowiec. O ewentualnych ruchach kadrowych poinformujemy kibiców w stosownym czasie.