Juniorzy Gromu na podium w IX edycji Memoriału Stanisława Wójcika
    W bardzo silnie obsadzonym turnieju w Biłgoraju nasza drużyna zajęła wysokie trzecie miejsce.
Grom wywalczył pozycje premiowaną awansem do dalszej fazy turnieju w grupie B. Po czym w bardzo emocjonującym meczu pokonał w ćwierćfinale gospodarza turnieju OSiR Biłgoraj 2:1 w serii rzutów karnych. W półfinale dość pechowo uległ Stali Kraśnik 2:3. W meczu o trzecie miejsce rozbił Czarnych Oleszyce 5:0. Zwycięzcą turnieju została Biłgorajska Łada, która w finale pokonała Stal Kraśnik 2:0. Nasz zawodnik, Kamil Kaproń został królem strzelców z dorobkiem czternastu!!! bramek. Ciekawostką jest fakt, że najlepsza czwórka turnieju to drużyny tylko z grupy B. Gratulujemy zwycięzcom oraz naszym juniorom trzeciego miejsca. Brawo młodzież!!