Obrona jak ,,ser szwajcarski''
 Na sztucznej murawie w Zamościu nasza drużyna poległa 5:0 z Roztoczem Szczebrzeszyn. Po dobrym początku i dwóch szansach Gromu Roztocze nie pozostawiło nam złudzeń i w przeciągu kilkunastu minut zaplikowało pięć!!bramek. Po przerwie z boiska wiało nudą. Wynik mówi sam za siebie i nie pozostaje nam nic innego jak pogratulować rywalom w pełni zasłużonego zwycięstwa! Jedynym usprawiedliwieniem dla nas jest skład personalny w tym meczu gdzie zabrakło kilku kluczowych zawodników. Ale co nas nie zabije to nas wzmocni. Za tydzień kolejny sprawdzian z ligowym rywalem, rewelacją rundy jesiennej :Sokołem Zwierzyniec.Termin i miejsce pozostaje do ustalenia. Miejmy tylko nadzieję, że do drużyny dołączy już kilku zawodników, chociaż patrząc na listę kontuzjowanych dobrze to nie wygląda...
Roztocze : Grom 5:0 (5:0)
Grom: Łukasz Mazurek , Poliwka Mirosław , Kaproń Krzysztof , Grasza Damian , Żybura Maciej , Rak Jarosław , Kaproń Kamil , Wojtowicz Rafał , Kapuśniak Paweł , Gawroński Michał , Kusiak Arek oraz Kuczyński Patryk , Czarny Marek , Jędruchów Radek , Gleń Marek.